Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 04:51:55

В області діє програма відшкодування вартості інсуліну

15.02.2017   10:02Агенцiя

Для обговорення особливостей реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну та безперебійного забезпечення хворих на цукровий діабет за рецептами через аптечну мережу відшкодування вартості інсуліну, 14 лютого проведено нараду з лікарями-ендокринологами області та представниками аптечної мережі.

Зазначений пілотний проект, згідно термінового доручення МОЗ України, стартував з 1 лютого поточного року.

Механізм реалізації державного проекту здійснюється згідно Постанов КМУ від 05.03.2014р.№ 73 (зі змінами) «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну», та від 23.03.2016р № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну».

Усього в області працює 37 лікарів-ендокринологів, з них 15 у Чернігові, один – у Ніжині, два – у Прилуках, решта – в 7 районах області (Козелецький, Корюківський, Менський, Ніжинський, Прилуцький, Ріпкинський, Чернігівський).

Станом на 1 січня 2017 року на Чернігівщині зареєстровано понад 27 тисяч хворих на цукровий діабет, серед яких 215 дітей, понад 5 тисяч осіб — інсулінозалежні.

Хворі будуть отримувати медикаменти за рецептом лікаря в аптечних закладах, що беруть участь у проекті. Вартість препаратів відшкодовується аптекам з державного та місцевих бюджетів.
 
Кожен пацієнт отримує ліки за місцем реєстрації, тимчасово переміщені особи – за місцем фактичного проживання. Усі хворі на цукровий діабет внесені до єдиного Реєстру пацієнтів. Це потрібно для їх належного забезпечення інсулінами, а також підвищення ефективності та своєчасності надання медичної допомоги.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ