Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 04:49:32

Смертельна гра в соціальних мережах: хто з чернігівців у грі. ВІДЕО

15.02.2017   07:43Агенцiя

13 тисяч українців зареєстровані в смертельних спільнотах. Нова гра для підлітків «Синій кит» активно шириться соцмережами. Наразі кіберполіція оприлюднила список учасників цієї спільноти.

«Нещодавно співробітники кіберполіції виявили таку групу до самогубства», – інспектор чернігівського відділу протидії кіберзлочинам Анастасія Дашковська.

Щоб стати учасником «Синього кита», треба оприлюднити в спільності свої дані та місце проживання.

Олена Бровко звернула увагу, що її десятирічна донька з подругою знімають на телефон кімнату. Це й насторожило жінку. «Нащо знімаєте? А вони кажуть: нас попросили. Хто попросив? 01:06 про маму-тата питали», — мама Олена Бровко. Тепер Олена на всі гаджети своєї доньки поставила функцію батьківського контролю. А доньку привчила додавати до списку друзів лише реальних знайомих.

Приділяти більше уваги власним дітям радять і кіберполіцейські. Вони відстежили акаунти учасників ризикових спільнот і помітили, що всі вони – в перехідному підлітковому віці. «Останнім завданням або квестом є онлайн-трансляція суїциду в соціальних мережах», – інспектор чернігівського відділу протидії кіберзлочинам Анастасія Дашковська.

Щоправда, чернігівці в «Синього кита» не вірять і розповідають про ще одну дивну гру місцевих школярів. — Сидять на уроці, себе руками душать є у школах. - Це такий піар-хід. Щоб кіберполіція отримала закордонні кошти. — Негативно ставлюсь. Як це дівчата молоді стрибати.

Утім, працівники кіберполіції уже з’ясували, хто адмініструє смертельні спільноти в соцмережах. Поки що вони не розголошують імен, але натякають, що адміністратори не українці.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ