Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 04:57:53

Рятувальники проводять профілактичні рейди та роз'яснювальні заходи серед громадян житлового сектору

15.02.2017   07:00

В умовах зимового періоду до Служби порятунку «101» кожного дня надходять повідомлення про пожежі, причинами яких є порушення з боку громадян правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення.

З метою профілактики пожеж і трагічних випадків із вищезазначеної причини 14 лютого фахівці Новгород-Сіверського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області  провели профілактичний рейд та роз'яснювальну роботу серед мешканців житлового сектору по вул. Овражній, що у районному центрі.

Під час відпрацювання рятувальники розповіли господарям помешкань про пожежі, що мали місце на Чернігівщині, їх основні причини та наслідки, довели правила безпечної поведінки у побуті.

Крім того, фахівці ДСНС України зазначили, що у повсякденних турботах багато людей проявляють недбалість й не звертають увагу на дотримання протипожежних вимог у поводженні з вогнем, не слідкують за справністю приладів опалення й електромереж, що і призводить до виникнення пожеж.

З метою більш детального ознайомлення із заходами безпеки надзвичайники вручили мешканцям профілактичні листівки з короткими інструкціями щодо безпечного поводження у побуті.
 

У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ