Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 20:48:03

Нові тролейбуси у Чернігові будуть червоного кольору

10.02.2017   10:41

Про закупівлю містом нових тролейбусів розповів заступник міського голови Олександр Ломако у своєму інтерв’ю телеканалу «Новий Чернігів».

Зокрема, він повідомив, що наразі оголошений тендер на закупівлю 5 нових тролейбусів за кошти міського бюджету. Вже визначений колір тролейбусів, і це буде червоний. «Ми поступово будемо переходити до червоного кольору громадського транспорту, він добре помітний, естетично виглядає, і навіть, за статистикою, має найменшу кількість ДТП, - сказав Олександр Ломако. - Дах у червоних тролейбусів може бути білого кольору, аби уникнути перегрівання від сонця».

Крім того, цього року запланований капітальний ремонт ще 5 тролейбусів, які також будуть мати більш комфортний та сучасний вигляд. За словами заступника міського голови, якщо будуть дозволяти кошти міського бюджету, можливо у другій половині року місто придбає нові тролейбуси ще. Адже перш за все необхідно вирішити питання якісних перевезень на магістральних маршрутах у місті. Таких, як проспекти Миру та Перемоги, вулицях Шевченка, Мазепи, Рокоссовського.  

Для безперебійного транспортного перевезення людей у Чернігові має бути приблизно 100 тролейбусів, як колись у попередні роки. Сьогодні у день виходить на лінію приблизно 65-68 машин.

- Звичайно, за 1-2 роки ми не зможемо досягти кількості тролейбусів у 100 одиниць, але з кожним роком, коли їх буде все більше, вони будуть мати більш важливе значення на ринку транспортних послуг у Чернігові. Адже тролейбус зручніший та комфортніший для пасажирів, ніж тісні маршрутки, і, звичайно, місто буде розвиватися в бік підтримки електротранспорту як найбільш екологічного і соціального, - сказав Олександр Ломако.
 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини