Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 09:10:31

Продовжується робота по дослідженню стану річки Остер та виявленню можливого її забруднення

08.02.2017   12:42

Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області відібрано проби води річки Остер біля Київського шосе, нижче смт. Козелець.

За результатами досліджень зафіксовано перевищення гранично-допустимих концентрацій для водойм рибогосподарського призначення по залізу загальному у 1,9 рази, азоту амонійному у 1,6 рази та азоту нітритному у 3,0 рази. Результати досліджень додаються.

Комунальне підприємство «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» надало запит до Державної екологічної інспекції у Чернігівській області з проханням в рамках законодавства провести перевірку підприємства в частині експлуатації комплексу очисних споруд та дотримання встановлених гранично-допустимих скидів.

Державною установою «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» на виконання протоколу № 1 засідання Комісії з питань моніторингу довкілля Чернігівської області щодо ситуації на р. Остер від 26 січня 2017 року здійснено дослідження води річки Остер на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники, в точках: вище та нижче впадіння річки В'юниці, за мостом дороги Ніжин – Прилуки, вище та нижче міста Козелець, вище та нижче міста Остер, гирло річки Остер та річки В'юниця, вище та нижче скиду з очисних споруд Комунального підприємства «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства». Дослідження здійснювали Ніжинський міськрайонний та Козелецький міжрайонний відділ лабораторних досліджень Державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

За результатами проведених досліджень встановлено, що санітарно-хімічні та мікробіологічні показники не перевищували допустимих, окрім вмісту заліза в окремих точках. Враховуючи, що згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.01.2016р. № 94-р «Про визнання такими, що втратили чинність, та такими, що не застосовуються на території України, актів санітарного законодавства» СанПіН № 4630-88 «Санітарні правила і норми охорони поверхневих вод від забруднення» втратив чинність з 01.01.2017р. результати досліджень надаються без відповідних висновків.   


Департаменті екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини