Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 12:20:40

За прокурорського втручання бюджет Носівської міської ради поповниться на майже 1,5 млн. грн.

08.02.2017   07:48

Органами прокуратури проводиться системна робота щодо виявлення фактів використання суб’єктами господарювання земель без сплати коштів до відповідного бюджету.

Встановлено, що одним з товариств у м. Носівка використовувалися 9 га земель під об’єктами нерухомості без сплати орендних платежів до місцевого бюджету.

Незважаючи на рішення міської ради, якими встановлено розміри орендної плати, та її звернення щодо врегулювання відносин шляхом укладення відповідних договорів оренди, жодних заходів товариством вжито не було, а земельні ділянки використовувалися безоплатно.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою області ініційовано проведення розрахунку збитків, заподіяних міській раді використанням земельних ділянок без правовстановлюючих документів  на підставі якого  заявлено позов до суду про стягнення з товариства  майже 1,5  млн. грн. збитків у вигляді упущеної вигоди.

Рішенням господарського суду області від 01.02.2017 позов прокурора задоволено у повному обсязі.

Крім того, з відповідача стягнуто ще майже 22 тис грн сплаченого прокуратурою області судового збору.

Робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини