На весняний період на Чернігівщині обмежать рух транспорту
Через підвищену вологість грунту навесні дорожнє покриття найбільше піддається руйнації. Для запобігання виникнення ямковості та інших деформацій протягом березня-квітня 2017 року рух великовагового транспорту на дорогах загального користування області буде тимчасово обмежений.
Розпорядження про це днями підписав голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч.
Терміни дії обмежень на маршрутах визначатимуться відповідними службами за результатами попередніх обстежень та з урахуванням погодних умов і стану дорожнього покриття. ДП «Чернігівський облавтодор» на відведених ділянках встановлюватиме схеми, дорожні знаки, інформаційні панно.
Для зручності населення пасажирські перевезення здійснюватимуться у звичайному режимі. Це стосується й руху транспорту служб з надзвичайних ситуацій, дорожніх організацій, техніки, задіяної в проведенні посівної кампанії.
Крім того, за умови попереднього погодження з облдержадміністрацією, обмеження не поширюватимуться на техніку, що перевозить сільгосппродукцію, якщо її вага не перевищуватиме допустимі норми – до 12 тонн.
Контроль за дотриманням транспортними засобами встановлених обмежень руху здійснюватиме управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в області. На території районів за виконання розпорядження відповідатимуть структури, визначені райдержадміністраціями.
Чернігівська митниця інформуватиме перевізників у місцях перетину кордону про введені тимчасові обмеження на автодорогах області та сприятиме в обмеженні руху транспортних засобів, які перевищують встановлені вагові параметри.
Додержання вагових параметрів транспортних засобів контролюватиметься пересувним комплексом вагового контролю.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.