Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 05 лютого до 8:00 06 лютого 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Стан доріг:
Для забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах області працювало 89 одиниць спецтехніки та 109 чоловік обслуговуючого персоналу від ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автотранспорту забезпечено.
Пожежі – 5, з них 4 пожежі в житловому секторі (1 особа загинула) та 1 інша пожежа.
Інші події – 1:
В м. Корюківка на деревопереробному комплексі ТОВ "Екострім" по вул. Дудка, 17 А о 15 год. 25 хв. 5 лютого силами відділення 9 ДПРЧ управління ДСНС України у Чернігівській області проведені роботи щодо деблокування із саморобного шнеку подачі тирси до бункеру сортувального агрегату травмованого працівника цього підприємства, 1989 року народження. Потерпілий доставлений до реанімаційного відділення Корюківської центральної районної лікарні.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 05 лютого до 20 години 06 лютого очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без опадів, вдень часом сніг, місцями слабка заметіль, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура по області вночі 7-12º морозу, вдень 5-10º морозу. По Чернігову температура вночі 7-9º морозу, вдень 5-7º морозу.
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.