Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 07:30:19

"22 Pushup Challenge" у Чернігові. ВІДЕО

06.02.2017   07:08Агенцiя

У неділю зранку при в’їзді до Чернігова біля Катеринки чимало народу.

Учасники АТО, кадрові військові, афганці, волонтери, майбутні військові — курсанти та ліцеїсти, учні шкіл та студенти, а також усі бажаючі чернігівці.

Вони прийшли віджатися 22 рази. Загальноміський флешмоб «22 Pushup Challenge» у Чернігові присвячений учасникам АТО, що загинули на Сході, і продовжують «гинути». Тисяча людей у Чернігові віджимаються разом, аби привернути увагу до проблеми посттравматичного синдрому у бійців, що повернулися із зони бойових дій.

Альберт Черешко, головний спеціаліст Північного міжрегіонального сектору Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО: «Це та проблема, яка є. вона потаємна, про неї мало хто знає. І тому необхідно усім, хто повернувся з зони бойових дій обов’язково звернутися до медичного закладу. Пройти хоча б для себе загальне обстеження. Попередити майбутню хворобу, яка може бути».

На рахунок флешмобу «22 Pushup Challenge» чимало скептики: «а що з цим можна зробити?» У його учасників, які не залишилися байдужими до проблеми і таки прийшли віджиматися, є відповідь.

Ігор Єрмилов, учасник флешмобу: «Хочемо підтримати нашу армію, щоб вона захищала нашу країну. Щоб знали, що ми завжди будемо за неї».

Тарас Скиба, сержант батальйону спецпризначення «Чернігів»: «За підтримку свої побратимів, котрі перебувають зараз у лікарнях і взагалі здоровий спосіб життя у будь-якому вигляді. Як патріотичний якийсь запал теж непогана річ».

Андрій Ясний,  учасник флешмобу: «Ці речі можуть здатися перформансними. Тим не менше, ці речі абсолютно точно єднають українців. Ви подивіться скільки людей сьогодні прийшло».

Олександр Ковальов, заступник командира спецпідрозділу «Афганець»: Як військовий я скажу коротко. Все, що дає дух і показує приклад, завжди треба робити. Тому я вважаю, що це нормальний приклад. Не кожен на сьогоднішній можливо це розуміє. Але це так».

Естафету віджимань Чернігів передає далі на Західну Україну – місту Львову.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ