Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 липня, 09:47:19

Потрібна допомога Тимофію Зленку!

28.01.2017   12:02Агенцiя

Дорогі чернігівці й усі небайдужі українці!

Коли в сім'ю приходить лихо у вигляді страшної хвороби єдиної дитини, маленького синочка - один у полі не воїн! Тільки спільними зусиллями можна зібрати непідйомну для родини суму, щоб дати хлопчику шанс на життя.

У 2014 році Зленку Тимофію Максимовичу поставили діагноз "Гострий лімфобластний лейкоз, L, варіант "common", ALL тип". Тоді йому було два рочки. Поки він з мамою знаходився в Охматдиті в Києві, де проходив декілька курсів високодозної хіміотерапії, родичі, друзі та небайдужі громадяни всіма законними способами збирали кошти для лікування Тимофійчика. Врешті-решт хвороба відступила, настала ремісія.

Але 19 січня 2017 року ми дізналися, що у Тімочки стався рецидив хвороби. Тепер єдине, що може його врятувати - пересадка кісткового мозку за кордоном. Для цього в найкоротші терміни потрібно зібрати близько 130 000 євро! Фантастична сума для простих людей! Знову хлопчик із мамою знаходиться в Охматдиті, де проходить курс високодозної хіміотерапії. Знову всі небайдужі до чужого горя згуртувалися й кинулися на допомогу.
Важко уявити, що пережив малюк за такий короткий час! Його мужності й силі духу можна тільки позаздрити! Витривалість і стійкість його батьків просто дивує!

Для початку лікування потрібно терміново зібрати 30 000 євро! Ми змушені звернутися до людей, щоб укотре переконатися, що спільними зусиллями можливо все на світі! Благаємо, долучіться до збору коштів! Допомогти може кожен! "Важлива кожна гривня" - не просто сталий вираз, а чиста правда! Якщо кожен українець подарує Тимофійчику всього одну гривню - ми швидко зберемо необхідну суму і навіть більше! Тому що сила в єдності!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:
5168 7572 3186 2386 (ПриватБанк), Зленко Максим Ігорович - батько;
5168 7572 2010 3594 (ПриватБанк), Мазна Юліана Юріївна - тітка.

Контактні телефони: 063-534-44-11 (Максим), 098-811-11-35 (Юля).

Дякуємо всім за підтримку! Тільки завдяки вам не згасає промінчик надії на одужання! Нехай усі дітки будуть здорові!

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини