Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 00:17:10

На кордоні затримали злочинця

28.01.2017   09:34

В міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Грем’яч», при перевірці прикордонним нарядом документів у 28-річного громадянина Молдови, що їхав з Росії, відбулося спрацювання бази даних Інтерполу.

В подальшому, при детальній перевірці, встановлено, що цей громадянин знаходиться в міжнародному розшуку за поданням поліції Румунії за скоєння злочину передбаченого статтею 262 Кримінального Кодексу, а саме за шахрайство.

У відповідності до наданого статусу він був затриманий та переданий співробітникам Новгород-Сіверського відділення Національної поліції для подальшої екстрадиції до Румунії.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В. Дудко

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини