Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 18:58:44

Завдяки вжитим прокуратурою заходам борг у розмірі 3,7 млн. грн. включено до реєстру вимог кредиторів

28.01.2017   09:26

Виконання судових рішень, постановлених за позовами органів прокуратури, перебуває на особливому контролі органів прокуратури.

Як встановлено, постановою Київського апеляційного господарського суду у квітні 2014 року за позовом прокурора на користь бюджету територіальної громади з приватного товариства стягнуто понад 4 млн. грн. збитків, завданих внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів.

Ухвалене рішення суду скеровано до органів державної виконавчої служби для виконання.

Водночас, систематичним моніторингом судових рішень, розміщених в Єдиному державному реєстрі судових рішень, установлено, що в листопаді 2016 року ухвалою суду підприємство-боржника визнано банкрутом та визначено граничний термін для подання заяв про включення грошових вимог до реєстру вимог кредиторів.

Проте органом місцевого самоврядування, як стягувачем, заяву про включення залишку боргу в сумі 3,7 млн. грн. до реєстру не надано, що у подальшому позбавило б можливості відшкодувати вказані кошти за рахунок реалізованого майна боржника.

З огляду на викладене, Ніжинською місцевою прокуратурою в інтересах територіальної громади самостійно направлено до суду заяву про включення грошових вимог у розмірі 3,7 млн. грн. до реєстру вимог кредитора.

Ухвалою суду від 17.01.2017 заяву прокурора задоволено.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини