Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 20:28:23

Завдяки вжитим прокуратурою заходам борг у розмірі 3,7 млн. грн. включено до реєстру вимог кредиторів

28.01.2017   09:26

Виконання судових рішень, постановлених за позовами органів прокуратури, перебуває на особливому контролі органів прокуратури.

Як встановлено, постановою Київського апеляційного господарського суду у квітні 2014 року за позовом прокурора на користь бюджету територіальної громади з приватного товариства стягнуто понад 4 млн. грн. збитків, завданих внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів.

Ухвалене рішення суду скеровано до органів державної виконавчої служби для виконання.

Водночас, систематичним моніторингом судових рішень, розміщених в Єдиному державному реєстрі судових рішень, установлено, що в листопаді 2016 року ухвалою суду підприємство-боржника визнано банкрутом та визначено граничний термін для подання заяв про включення грошових вимог до реєстру вимог кредиторів.

Проте органом місцевого самоврядування, як стягувачем, заяву про включення залишку боргу в сумі 3,7 млн. грн. до реєстру не надано, що у подальшому позбавило б можливості відшкодувати вказані кошти за рахунок реалізованого майна боржника.

З огляду на викладене, Ніжинською місцевою прокуратурою в інтересах територіальної громади самостійно направлено до суду заяву про включення грошових вимог у розмірі 3,7 млн. грн. до реєстру вимог кредитора.

Ухвалою суду від 17.01.2017 заяву прокурора задоволено.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – «посадив і забув» 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.