Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 23:06:56

Керівники ЖРЕДів звітуватимуть про проведені поточні ремонти житлових будинків міста

25.01.2017   11:40Агенцiя

24 січня, заступник міського голови Олександр Ломако провів робочу нараду з керівниками ЖРЕДів, на якій він доручив всім підготувати звіти про виконання запланованих робіт у 2016 році, щомісячні плани на поточний рік та графік зустрічей з мешканцями міста. Він також наголосив на важливості проведення інвентаризації житлового фонду міста.

- Це робиться для того, щоб мешканці нашого міста, які сплачують за комунальні послуги, краще розуміли, чим займаються виконавчі органи місцевого самоврядування, і знали, в якому будинку вони живуть. Для цього комунальні підприємства повинні надати всі звіти та плани робіт по поточному ремонту на кожен місяць. Ця інформація буде офіційно оприлюднена на веб-порталі Чернігівської міської ради, - сказав Олександр Ломако.

Крім того, заступник міського голови зазначив, що треба шукати будь-яку можливість - робити ремонт житла вчасно та якісно, щоб люди менше зверталися до міської ради зі скаргами, а також отримували адекватні відповіді на свої звернення, зокрема, у сфері житлово-комунального господарства. Також необхідно проводити інформаційну кампанію щодо створення ОСББ, проводити збори громадян для того, щоб мешканці розуміли, що вони є відповідальними власниками свого житла.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету 15:33

20 жовтня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Рівень готовності об’єктів

Рівень готовності об’єктів "Великого будівництва" на Чернігівщині - 93,5% 15:10

20 жовтня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану реалізації проєктів у 2020 році в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства 14:45

Протягом липня-вересня фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області взяли участь у комісійних обстеженнях 17 об’єктів децентралізованого і 39 - централізованого водопостачання. Під час перевірок порушень вимог санітарного законодавства не виявлено.

Берегині молодого лісу

Берегині молодого лісу 14:37

Догляд за молодим лісом – одне із головних завдань у роботі чернігівських лісівників.

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині 14:32

З початку 2020 року сім’ї на Чернігівщині поповнилися 4450 дітьми.