Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 10:03:56

Послуги служби зайнятості отримали півтори тисячі учасників АТО

25.01.2017   10:18Агенцiя

Протягом 2016 року в області на обліку в службі зайнятості перебували та отримували соціальні послуги 1,5 тисячі демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході країни.

З них понад третину (546 осіб) залучено до активних програм сприяння зайнятості. Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

Так, працевлаштовано 296 вчорашніх воїнів, з яких 28 стали підприємцями, отримавши фінансову допомогу від служби зайнятості на відкриття власної справи, 64 – обрали військову службу за контрактом.
Крім того, 185 килишніх бійців залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 65 осіб направлено на професійне навчання.

На 1 січня 2017 року на обліку в службі зайнятості налічувалось 660 безробітних учасників АТО. З них 603 - отримували допомогу по безробіттю, середній розмір якої становив 3 тис. грн.


Інформацію підготувала Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини викрила організоване злочинне угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від військової служби 09:56

Медики систематично заробляли на військовозобов’язаних, одержуючи неправомірну вигоду за формування фіктивного пакету медичних документів на підставі яких в подальшому їх визнавали не придатними до військової служби за станом здоров'я з подальшим виключенням з військового обліку.

Реконструкція тепломереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги не впливає на подачу тепла й гарячої води споживачам КП «Теплокомуненерго» 09:15

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» повідомляє, що роботи з реконструкції теплових мереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги виконуються у відповідності до умов договору з підрядною організацією.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20

У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини