Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 22:59:13

За привласнення бюджетних коштів на суму близько 340 тисяч грн. - до кримінальної відповідальності

11.05.2012   06:56Агенцiя

Слідчим відділом податкової міліції в Чернігівській області за матеріалами УПМ ДПС порушено кримінальну справу за фактом легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, відносно службових осіб одного з підприємств м. Прилук, що здійснює діяльність у харчовій промисловості.

Керівництво підприємства уклало кредитну угоду з Державною інноваційної фінансово-кредитною установою під впровадження та реалізацію інвестиційного проекту, який передбачав придбання обладнання. Проект був затверджений і з Державного бюджету виділено близько  33 млн.грн. Згідно зі звітом, який склали службові особи підприємства, кошти були витрачені за призначенням.

Як з'ясувалося у результаті перевірки, нібито придбане обладнання на суму близько 340 тисяч грн. насправді не купувалося. Адже воно вже тривалий час використовувалося в технологічному процесі і було на балансі підприємства.

З метою привласнення та розкрадання державних коштів керівництво підприємства розробило схему, у якій були задіяні фіктивні підприємства, через які перераховувалися кошти, а потім легалізовувалися.

Слідство триває.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

КП

КП "Зеленбуд" презентувало програму озеленення на 2021-2025 роки 20:34

Сьогодні, 3 серпня, на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств начальник КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради Артем Стах презентував Проект програми розвитку озеленення міста Чернігова на 2021-2025 роки, розроблений спеціалістами комунального підприємства.

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні 20:30

Фермерське господарство «Напорівське» із села Лукашівка Чернігівського району планує вирощувати картоплю на зрошенні, яке дозволяє отримувати удвічі вищий врожай, ніж на богарі.

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах 20:26

Силовики відпрацювали реагування на появу «порушників» у небі.

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти 20:20

У вівторок, 3 серпня до співробітників пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапих вихованців завітали учні комунального закладу "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради.

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни 20:10

Північним апеляційним господарським судом залишено без задоволення апеляційну скаргу суб’єкта господарювання на рішення Господарського суду Чернігівської області від 09.12.2020, яким задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури про визнання права власності на майно та його витребування на користь держави в особі Міністерства культури та інформаційної політики України.