Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 вересня, 00:21:05

У Чернігові протягом тижня перевірятимуть дотримання графіків руху громадського автотранспорту

18.01.2017   08:01

У Чернігові з 16 січня працівники управління транспорту та зв’язку міської ради проводять обстеження пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах. Це зроблено задля отримання об’єктивної інформації стосовно дотримання графіку руху автобусів.

Про результати інспектування розповів начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Бєльський. Він надав також акти обстеження, у яких зафіксовані результати перевірок.

За словами Олександра Бєльського, перевіряли роботу автобусів в основному на змінених маршрутах - № 25, № 26, № 17 та № 3, в «години пік», коли найбільша кількість мешканців користувалася громадським транспортом.
- При перевірці дійсно були виявлені проблеми з перевезенням пасажирів. Особливо на автобусному маршруті № 25 «вул. Захисників України – Хімволокно». Це не порушення інтервалів руху, а переповненість більшості автобусів у "години пік". Вчора маршрут обслуговували 16 автобусів. Після цього обстеження з перевізником зустрівся заступник міського голови Олександр Ломако і досягнута домовленість, що відсьогодні кількість автобусів на 25-му маршруті буде збільшена до 20 одиниць. Сьогодні це перевізником зроблено. Тепер інтервал руху там зменшився до 5 хвилин.

 На маршруті № 26 «Вул. Волковича – Яцево» працюють 16 автобусів, з інтервалом руху – 5-6 хвилин. В районах вулиць Бєлова, Михалевича, Волковича автобуси справляються. При потребі на цьому маршруті також будуть внесені корективи.

Протягом цього тижня ситуація вивчатиметься й буде визначено оптимальну кількість автобусів та інтервал руху, - пояснив Олександр Бєльський.

За словами начальника управління транспорту та зв’язку міської ради, сьогодні скарг від громадян щодо роботи громадського транспорту надійшло до управління вже менше. Робота ведеться й ситуація під контролем.

Не виключено, що після всіх перевірок буде затверджений новий - більш чіткий - розклад зі зрозумілим інтервалом руху та з уточненою кількістю автобусів. Він буде опублікований на офіційному сайті Чернігівської міської ради.


Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.