Надзвичайні ситуації на території Чернігівської області
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 26 жовтня 2011 року

МНС
Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.
1. Пожежа в житловому секторі - м. Семенівка, вул. Центральна, 49 - О 22 год. 45 хв. в господарстві гр. Чеботько Т.Д., 1927 р.н., сталася пожежа неексплуатуємого житлового будинку (10х6 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 2 кв.м та стіну на площі 4 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі - м. Щорс, вул. Довбруська, 4 - О 04 год. 50 хв. в господарстві гр. Лазоренко Г.М., 1956 р.н., сталася пожежа житлового будинку (8х4 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина - порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 400 000 грн.
Виявлення та знищення ВНП:
25 жовтня 2011 року о 08 год. 00 хв. в с. Шведчина, Семенівського району, по вул. Центральній, під час проведення земляних робіт на подвір'ї нежитлового будинку було виявлено 2 артилерійських снаряда калібром 76 мм часів ВВв. О 14 год. 30 хв. ВНП знищені групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП УМНС України в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.