Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 11:00:22

Прем'єр-міністр України вручив рятувальникам Чернігівщини пожежну техніку та аварійно-рятувальне обладнання

18.01.2017   07:36Агенцiя

17 січня Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, в рамках робочої поїздки на Чернігівщину, зустрівся з рятувальниками ДСНС області та передав їм пожежну техніку і аварійно-рятувальне обладнання.

Вогнеборці отримали 4 пожежні автомобілі на базі шасі МАЗ, що закуплені за кошти державного бюджету на суму понад 15 млн. грн.

Глава Уряду також вручив двом вогнеборцям, які проявили мужність під час ліквідації наслідків руйнування житлового будинку в Чернігові іменні годинники.

“Для оперативного реагування на всі надзвичайні події та ситуації рятувальники, в першу чергу, повинні бути забезпечені сучасною технікою. Саме тому бюджетом на 2017 рік передбачено виділити ДСНС 600 млн. грн на покращення матеріально-технічного забезпечення. Ми й надалі підтримуватимемо вогнеборців і вирішуватимемо питання щодо подальшого оновлення автопарку ДСНС, підвищення заробітних плат та забезпечення престижу професії рятувальника”, - зазначив Володимир Гройсман.

У свою чергу, Голова ДСНС Микола Чечоткін подякував Прем'єр-міністру України за підтримку та допомогу в реалізації основних напрямків реформування системи ДСНС.

“Я хочу запевнити Уряд країни, що у 2017 році ми працюватимемо ще більш наполегливо і звітуватимемо перед керівництвом держави та громадянами реальними кроками і позитивними результатами”, - сказав Микола Чечоткін.

Також до піротехнічного підрозділу ДСНС області передано оперативний піротехнічний автомобіль Mitsubishi L-200, що був закуплений Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Уряду Японії. Крім того, рятувальники отримали бульдозер, закуплений Урядом Китайської Народної Республіки.

Чернігівська обласна державна адміністрація передала вогнеборцям аварійно-рятувальне обладнання (пожежні рукави, генератор, компресор, теплову гармату дизельну, теплову гармату електричну, мотопомпу, акумулятори до радіостанції) та бойовий одяг.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини