Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 15:50:29

Необроблене каміння бурштину на суму майже 229 тисяч гривень вилучили на кордоні чернігівські митники

17.01.2017   16:13

Два пакунки з необробленим камінням виявили співробітники Чернігівської митниці ДФС разом з прикордонниками у пункті пропуску «Сеньківка» під час здійснення митного огляду салону автомобіля «VOLKSWAGEN». Керував даним автомобілем громадянин України. Окрім нього в автомобілі знаходилося ще вісім пасажирів. Усі прямували за межі України.

Водій для перетину кордону обрав смугу спрощеного контролю. Проте, на підставі оцінки та аналізу ризиків транспортний засіб за вимогою співробітника митниці було переведено до «червоного коридору» для проведення митного огляду. У салоні авто виявили чорний поліетиленовий пакет, що був обмотаний скотчем.

Водій повідомив, що даний пакет він переміщує в якості передачі. Пояснив, що у ньому  знаходяться радіозапчастини… Пакет відкрили. У ньому знаходилась картонна коробка червоного кольору, а у ній - ще два обгорнуті скотчем пакунки. Всередині них побачили необроблене каміння жовто-коричневого кольору неправильної форми. Загальною кількістю 33 шт. та вагою трохи більше 2-х кг. Так як жодних документів на даний товар не було, каміння було прийнято митницею на зберігання.

Для проведення ідентифікації товару та визначення його вартості каміння направили на експертизу до Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС. Висновок експертів підтвердив, що це дорогоцінне каміння органогенного утворення – бурштин (різновиду сукциніт), в стані сировини. Вартість наданого на експертизу бурштину становить 228 870 гривень. Згідно законодавства такий товар при переміщенні через кордон підлягає обов’язковому декларуванню. 

Митницею порушено адмінсправу за ст. 472 Митного кодексу України. Санкції даної статті передбачають накладення на порушника штрафу у розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією. Справу буде передано на розгляд суду.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

9 років позбавлення волі: апеляційний суд залишив без змін вирок жительці Ніжинщини за вбивство співмешканця 15:41

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок, яким 45-річну жительку Ніжинського району визнано винною в умисному вбивстві свого співмешканця(ч. 1 ст. 115 КК України).

Безбар’єрність, що змінює життя: історія першого робочого місця Марії Бикус 15:19

Іноді один шанс може змінити життя. Для 21-річної Марії Бикус з Борзни таким шансом стала перша робота, яку вона знайшла за сприяння служби зайнятості.

Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 14:54

Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.

Чернігівські тенісисти з повним комплектом медалей на чемпіонаті України 14:32

З 17 до 21 березня у місті Буча відбувся чемпіонат України з настільного тенісу.

Про партнерство у відновленні – на зустрічі з представниками УВКБ ООН та МЗС Німеччини 14:10

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Генеральною директоркою з питань запобігання кризам, стабілізації, миробудування та гуманітарної допомоги МЗС Німеччини Юлією Монар та заступником

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини