Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 10:49:15

Прокуратурою області поліцейським повідомлено про підозру в отриманні неправомірної вигоди

17.01.2017   16:10

Слідчими відділом прокуратури області повідомлено про підозру двом працівникам поліції у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання за попередньою змовою неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням).

Як встановлено досудовим розслідуванням, у грудні минулого року правоохоронці під час здійснення охорони громадського порядку території м. Прилук за порушення правил дорожнього руху зупинили транспортний засіб та вимагали від водія 8 тис грн неправомірної вигоди за не складання протоколу про адміністративне правопорушення.

Під час одержання коштів правоохоронців було викрито.

Тривають необхідні слідчі та процесуальні дії.   

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

17 листопада: цей день в Україні і світі

17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05

День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини