Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 22:14:47

Сьогодні інспектори перевіряють дотримання графіків руху на всіх громадських автобусних маршрутах

16.01.2017   14:08

Сьогодні з 6.30 ранку інспектори управління транспорту Чернігівської міськради працюють на кінцевих зупинках усіх автобусних маршрутів, аби мати об’єктивну інформацію стосовно дотримання графіку руху автобусів.

Ці перевірки є оперативною реакцією управління транспорту міської ради на сигнали чернігівців про випадки недотримання окремими перевізниками вимог до роботи на нових маршрутах.

Ситуацію прокоментував заступник міського голови Олександр Ломако:

«Головні зауваження стосувалися недотримання інтервалу та графіку роботи на фактично всіх нових маршрутах. Ми з цим розберемося буквально за 1-2 дні. Я сподіваюся, що це пов'язано виключно з першими днями роботи на нових маршрутах. В понеділок з 7-ї ранку інспектори управління транспорту працюватимуть на кінцевих всіх нових маршрутів, щоб мати об'єктивну інформацію, о котрій годині транспортні засоби вийшли на маршрут, в якій кількості та з яким інтервалом працюють. Якщо будуть порушення - попередження перевізники отримають того ж дня» - сказав Олександр Ломако.

Також він пообіцяв зустрітися із перевізником, який обслуговує 25 маршрут, і обговорити питання відсутності кондукторів на маршруті.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«єВідновлення» на Чернігівщині: майже половину зі сформованих житлових сертифікатів – вже реалізовано 18:14

Якщо детальніше, то близько 200. Загалом же в області наразі сформовано 486 таких сертифікатів на 691 мільйон гривень (всього подано 925 заяв).

Обласна дитяча лікарня отримала авто швидкої допомоги від волонтерського центру «Квазар» 18:11

Вже не вперше медзаклад отримує допомогу від міжнародних донорів. Вчора ж автопарк лікарні поповнився новою «швидкою» від італійських благодійників.

Вітаємо наших спортсменів з вражаючими досягненнями на чемпіонаті України з маунтенбайку! 12:32

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (маунтенбайку).

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу 12:02

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 22 липня погодив надання допомоги за успіхи в навчанні учням та ученицям з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини