Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 01:08:25

Проїзд автодорогами загального користування Чернігівщини забезпечено в повному обсязі

10.01.2017   12:23Агенцiя

Про це станом на 10 січня повідомляють у Службі автомобільних доріг у Чернігівській області.

У різдвяні вихідні дорожниками використано понад 2300 тонн піщано-соляної суміші.

Для очищення від снігу та обробки протиожеледними засобами на автодорогах загального користування щоденно працювало близько 100 одиниць спецтехніки.


Служба автомобільних доріг в області звертається до водіїв транспортних засобів з проханням забезпечити безперешкодний рух та роботу снігоприбиральної техніки.

У випадку різкого погіршення погодних умов із високою ймовірністю утворення транспортних заторів, можна перечекати зимову негоду на  майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших користувачів доріг на небезпеку.

Заздалегідь пересвідчитися у можливості проїзду запланованим маршрутом водії можуть за телефонами цілодобової диспетчерської служби: (0462) 661-893, (0462) 699-566, (095) 2714374.

Враховуючи ускладнення погодних умов, Служба автодоріг закликає водіїв бути вкрай уважними за кермом та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів.

В окремих випадках рух вантажного транспорту по автомобільним дорогам загального користування необхідно здійснювати з ціпками на колесах (на крутих спусках та підйомах).

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини