Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:01:14

Фахівці Управління та районного відділу ДСНС у Чернігівській області провели профілактичний захід

06.01.2017   08:25

В умовах опалювального сезону значно зростає ризик виникнення пожеж у житловому секторі громадян.

Головними причинами тому є порушення протипожежних вимог при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення, електрообладнання, а також необережність громадян у поводженні з вогнем.

У зв'язку з цим та з метою зменшення кількості пожеж і трагічної статистки на них, рятувальники Служби порятунку "101" Чернігівської області постійно здійснюють профілактичні відпрацювання житлового сектору громадян.

5 січня фахівці Управління та районного відділу ДСНС у Чернігівській області провели профілактичний захід на території с. Вербичі Ріпкинського району.

Перед початком заходу рятувальники з головою сільської ради Наталією Авраменко обговорили питання організації і проведення роз'яснювальної роботи з непрацюючою категорією населення та надали для оновлення на існуючому стенді сільської ради матеріали наочної пропаганди. Вже надалі фахівці ДСНС спільно із головою сільської ради відвідали помешкання соціально незахищеної категорії населення, перевірили справність приладів пічного опалення, стан безпечної експлуатації електромереж, у ході чого вказали господарям на наявні протипожежні недоліки.

Крім того, надзвичайники роз’яснили основні правила безпечної поведінки у побуті та вручили листівки й пам’ятки із заходами безпеки. В свою чергу, мешканці з відповідальністю поставились до порад рятувальників та пообіцяли дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті.

Слід зазначити, що заходи, які вживаються підрозділами Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області в тісній взаємодії з органами влади та місцевого самоврядування дають певний позитивний результат.

У 2016 році було досягнуто зменшення кількості пожеж на 29% та на 10% зменшилась трагічна статистика загибелі людей на них. Проте, і громадянам не слід забувати про вимоги пожежної безпеки та відповідально ставитися до їх виконання.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.