Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 19:08:00

Більше 134 млн. грн. спрямовано на матеріальне забезпечення працюючих громадян Чернігівщини та надання їм соціальних послуг у 2016 році

05.01.2017   13:22Агенцiя

До завершення заходів, пов'язаних з утворенням Фонду соціального страхування України та його робочих органів, виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та 9 міжрайонних і Чернігівська міська дирекції продовжують працювати над актуальними питаннями у сфері соціального страхування, у тому числі проводять планові семінари – навчання із фінансовими працівниками, головами та членами (уповноваженими) комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій.

В 2016 році, крім традиційних семінарів із страхувальниками, в листопаді – грудні проведені семінари на тему: «Відновлювальне лікування (медична реабілітація) застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності». 

Зазначимо, що дирекції, як правило, проводять такі семінари двічі на рік. Загалом, у минулому році, проведено 67 семінарів – навчань, в яких брали участь 3 199 слухачів, які представляли 2 796 страхувальників районів та міста Чернігова. Найбільшу кількість семінарів-навчань проведено з представниками страхувальників Чернігівської міської дирекції (18), Корюківської (11) та Новгород-Сіверської (8) міжрайонних дирекцій. Наймасштабнішу навчальну кампанію провела Чернігівська міська дирекція (986 слухачів).
Водночас, проведені семінари – навчання зі страхувальниками із чисельністю до 10 осіб, що дало змогу забезпечити індивідуальний підхід до фінансових працівників підприємств, установ та організацій із певними труднощами в роботі з питань соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Таких семінарів – навчань було проведено 33, в яких брали участь 238 осіб, що представляли 210 страхувальників районів та міста Чернігова.

Отже, участь у семінарах – навчаннях упродовж минулого, 2016 року, брали 3437  фінансових працівників, голів та членів (уповноважених) комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій (на 13 семінарів і на 1 281 слухача більше ніж у 2015 році). На них розглядалися питання про зміни у законодавстві в системі соціального страхування, про роботу комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій, про надання застрахованим особам відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів за рахунок коштів Фонду, про порядок розгляду травм невиробничого характеру, про порядок проходження листків непрацездатності та інші.

Перед учасниками вищезазначених заходів, крім директорів та спеціалістів районних та міської дирекцій, виступали працівники виконавчої дирекції обласного відділення Фонду: Г.В.Мазур – начальник відділу соціальних послуг,  В.А.Донець - начальник відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг,  О.М.Загуменний - начальник сектору надання матеріального забезпечення.

Проведені семінари, без сумніву, сприяли підвищенню обізнаності страхувальників із змінами у нормативно – правовій базі системи загальнообов’язкового державного соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та поліпшенню якості роботи із працюючими громадянами Чернігівщині в питаннях одержання ними матеріального забезпечення внаслідок тимчасової непрацездатності пов’язаної з хворобою, вагітністю й пологами, необхідністю догляду за хворим, у разі смерті застрахованої особи, а також соціальних послуг у вигляді відновлювального санаторно – курортного лікування, на які було спрямовано у 2016 році більше 134 млн. грн.

В 2017 році проведення семінарів – навчань буде продовжено.
           
   
Євгеній Столєтов, виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини