Головне управління ДФС в області інформує про відкриття нових рахунків
Відповідно до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та у зв’язку з об’єднанням у 2016 році територіальних громад сіл, селищ, міст в органах Державної казначейської служби України з 04.01.2017 відкриваються рахунки для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад, місцеві ради яких набули повноважень за результатами перших місцевих виборів, що відбулися у 2016 році.
Інформуємо, що «Реквізити рахунків», відкритих Державною казначейською службою України для зарахування податків і зборів (обов’язкових платежів) до місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад, контроль за справлянням (стягненням) яких закріплено за ДФС України, розміщено на субсайті ГУ ДФС у Чернігівській області у розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: http://ch.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki.
Повідомляємо, що рахунки, які були відкриті для сіл, селищ, міст, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад з 04.01.2017 буде закрито.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.