Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 жовтня, 22:18:53

у ДТП загинув голова Бахмацької райради

04.01.2017   15:55

ДТП сталася 3 січня, на кордоні Чернігівської та Сумської областей, по трасі на Глухів.

У ДТП загинув голова Бахмацької районної ради Віталій Кочерга.

Прощання із загиблим відбудеться 5 січня у Георгіївському храмі м. Бахмача.


Довідка:
Віталій Анатолійович народився у 1965 році в с.Красилівка Бахмацького району Чернігівської області.
У 1990 році закінчив юридичний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка.
Трудову діяльність розпочав у 1982 році, працював стажером Херсонської обласної прокуратури, потім – слідчим Цюрупинської районної прокуратури Херсонської області.
З вересня 1990 року по серпень 2005 року працював на різних посадах у Державній податковій інспекції Бахмацького району.
З серпня 2005 року по лютий 2007 року працював на посаді першого заступника голови Бахмацької РДА.
З лютого 2007 року по липень 2013 рік - начальник Бахмацької міжрайонної державної податкової інспекції.
З липня 2013 року по листопад 2014 року – генеральний директор ТОВ «Глухів-Агроінвест».
З вересня 2015 року по листопад 2015 року – заступник виконавчого директора ТОВ «Сільськогосподарське підприємство «Агродім».
У листопаді 2015 року обраний головою Бахмацької районної ради.
Обирався депутатом Бахмацької районної ради четвертого скликання.

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини