Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. ОФІЦІЙНО
За 52 тиждень 2016 року в області захворіло на грип та ГРВІ 11541 особа, з них 6222 дитини, рівень захворюваності вище епідпорогу на 5,5%.
Було госпіталізовано 419 осіб, з них 274 дитини. Зареєстровано 23 випадки захворювання серед вагітних та 55 серед медичних працівників.
Епідемічний поріг перевищено в Борзнянському, Варвинському, Городнянському, Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Куликівському, Менському, Ніжинському, Носівському, Прилуцькому, Семенівському, Сосницькому районах та м.Прилуки, Чернігів.
Введено обмежувальні заходи в Бахмацькому, Борзнянському, Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Корюківському, Куликівському, Менському, Ніжинському, Н.-Сіверському, Носівському, Прилуцькому, Семенівському, Сосницькому, Талалаївському, Чернігівському, Щорському районах та мм. Ніжин, Прилуки, Чернігів, в т.ч. додаткові канікули в школах, які потім перейшли в планові канікули.
По м. Чернігову захворіло 4314 осіб, з них дітей - 2420, рівень захворюваності перевищує епідемічний поріг на 20,3%.
Вірусологічною лабораторією досліджено біологічний матеріал від 5 хворих на ГРВІ, грип?, жителів області, в 2 хворих виділено вірус грипу А(Н3N2) - сезонний.
З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 497 осіб, в т.ч. 155 дітей.
ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України»
Останні новини Чернігівщини
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох представниць Чернігівщини 14:26
Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2025 рік отримали Юлія Дзюба, членкиня Правління громадської організації «Профешенал гавермент», та Поліна Гомбалевська, президентка громадської організації «Українська асоціація студентів» – а також чинна голова Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».