Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 липня, 13:46:22

Прокуратура реагує на порушення при використанні земель сільськогосподарського призначення

04.01.2017   08:12

Органи прокуратури Чернігівщини системно вивчають питання дотримання вимог законодавства при використанні суб’єктами господарювання земель сільськогосподарського призначення.

Встановлено, що місцевою державною адміністрацією передано в оренду земельну ділянку площею понад 16 га одному з сільгосппідприємств Бахмацького району з порушенням вимог Закону України «Про оцінку земель».

Водночас при укладенні договору не проведено та не затверджено нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, незважаючи на те, що зазначена обставина є істотною умовою договору і не може самостійно визначатися сторонами.

Внаслідок таких дій бюджет недотримував значні суми коштів у вигляді орендної плати.

Реагуючи на порушення законодавства Бахмацька місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання недійсним договору оренди землі.

Враховуючи беззаперечність доводів прокурора, відповідачем під час розгляду судом позову розроблено нормативну грошову оцінку, внесено зміни до договору та приведено його у відповідність до вимог законодавства.

Відтак за ініціативи прокуратури за використання земельних угідь установлено розмір орендної плати у розмірі 8 % від нормативної грошової оцінки.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виконком затвердив тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також на послугу з управління побутовими відходами

Виконком затвердив тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також на послугу з управління побутовими відходами 13:44

Тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також середньозважений тариф на послугу з управління побутовими відходами сьогодні, 22 липня, затвердив виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року 13:32

А це на третину більше відповідного показника минулого року, що свідчить про поступове відновлення виробничих потужностей та інфраструктури на Чернігівщині.

 Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 66 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 66 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 09:20

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

22 липня: цей день в Україні і світі

22 липня: цей день в Україні і світі 09:15

ДЕНЬ 880 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 880 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини