Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:53:46

Господарським судом задоволено позов прокуратури про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу

03.01.2017   17:15

Прокуратурою Чернігівської області вивчено законність передачі у приватну власність внаслідок корпоратизації цілісних майнових комплексів об’єктів стратегічного призначення – хлібоприймальних підприємств.

Як встановлено, товариству передано цілісний майновий комплекс хлібоприймального підприємства площею 30 тис м² вартістю 10 млн. грн.

Це стало можливим внаслідок порушення закону посадовими особами Бобровицької міської ради, які за відсутності згоди Кабінету Міністрів України, а також заборони на приватизацію майна хлібоприймальних підприємств, передали державне майно у власність приватної структури.

З метою повернення майна у державну власність в інтересах Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України подано позов про визнання недійсним і скасування рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради 2011 року,  свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданого приватній структурі.

Рішенням господарського суду Чернігівської області від 26.12.2016 позов прокурора задоволено у повному обсязі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.