На Чернігівщині розпочали роботу групи реагування патрульної поліції
На Чернігівщині розпочали роботу нові поліцейські структурні підрозділи — сектори реагування патрульної поліції, які забезпечують правопорядок у райцентрах області та в сільській місцевості.
До функцій новостворених секторів реагування патрульної поліції (СРПП) входить цілодобове забезпечення оперативного реагування на повідомлення про правопорушення та інші події, їх розгляд у межах компетенції, а також патрулювання території обслуговування, самостійне виявлення та припинення правопорушень.
Як пояснив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області підполковник поліції Дмитро Лось, найперше завдання груп реагування патрульної поліції (ГРПП) — забезпечити прибуття за викликом у найкоротший термін. Норматив у райцентрах складає 5 хвилин з моменту отримання повідомлення про правопорушення чи подію, в сільській місцевості — 15-20 хвилин. Для цього територія всіх районів розділена на зони патрулювання — дільниці, на кожній з яких несе службу одна ГРПП. В разі потреби, для надання допомоги такій групі можуть залучатися поліцейські з сусідніх дільниць.
Загалом, як розповів Дмитро Олександрович, на Чернігівщині сформовано 50 груп реагування патрульної поліції. На них покладається:
— припинення правопорушень, надання допомоги громадянам, які її потребують;
— ужиття заходів щодо встановлення особи правопорушника та його затримання;
— охорона місця вчинення кримінального правопорушення до прибуття слідчо-оперативної групи поліції з метою збереження речових доказів та інших слідів злочину;
— складання, у межах компетенції, протоколів про адміністративні правопорушення.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.