Господарським судом задоволено позов прокурора про повернення у державну власність хлібоприймального підприємства
Прокуратурою області проведено вивчення законності передачі у приватну власність внаслідок корпоратизації цілісних майнових комплексів об’єктів стратегічного призначення – хлібоприймальних підприємств.
За результатами проведеної роботи виявлено факт протиправної передачі у приватну власність такого майна площею майже 20 тисяч метрів квадратних вартістю 3 млн. грн.
Так, за відсутності згоди Кабінету Міністрів України як власника нерухомості, а також прямої законодавчої заборони на приватизацію та корпоратизацію майна хлібоприймальних підприємств, товариством згідно рішення виконкому Ічнянської міської ради зареєстровано право приватної власності на зазначене майно.
Як вже повідомлялося раніше, реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою області стосовно службових осіб Ічнянської міської ради розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що завдало істотної шкоди), досудове розслідування якого триває.
З метою повернення майна у державну власність до господарського суду області прокурором подано позов в інтересах Кабінету Міністрів України та Мінагрополітики про визнання недійсним та скасування рішення виконкому Ічнянської міської ради 2011 року та свідоцтва на право власності на об’єкти нерухомого майна, виданого товариству.
Зважаючи на ґрунтовність наданих прокурором доказів, колегією суддів господарського суду області позовні вимоги 26.12.2016 задоволено у повному обсязі.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.