Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 18:55:06

Завдяки активної позиції прокуратури недопущено відкриття процедури банкрутства одного з державних підприємств

28.12.2016   07:41Агенцiя

За результатами моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень прокуратурою області здійснено вступ у розгляд господарським судом області справи про визнання банкрутом одного з державних сільськогосподарських підприємств області Національної академії аграрних наук.

За наслідками розгляду заяви  прокурора судом відмовлено у визнанні боржника банкрутом у зв’язку з частковим погашенням боргу.

Також, ухвалюючи рішення суд врахував, що решта суми заборгованості забезпечена майном держпідприємства вартість якого значно перевищує суму боргу.

Відтак за активної позиції прокуратури та зважаючи на вимоги Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» судом відмовлено в порушенні провадження про банкрутство державного підприємства.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression