Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 03:19:14

Поліція розшукала і повернула батькам 13-річну дівчинку

27.12.2016   15:37Агенцiя

Поліція розпочала пошуки неповнолітньої жительки села Старий Білоус, яка поїхала в Чернігів до торговельно-розважального центру і додому не повернулася.

24 грудня у Чернігові зникла 13-літня Марина із Старого Білоуса. Для пошуків зниклої дівчини було орієнтовано особовий склад поліції Чернігівської області.

Інформація про неї була розміщена на Інтернет-ресурсах.

26 грудня патрульні поліцейські близько 22:00 в ході патрулювання знайшли в обласному центрі на зупинці громадського транспорту дівчину, схожу за прикметами на безвісти зниклу. Її доставили до Чернігівського районного відділення поліції.

Дівчина розповіла поліцейським, що 24 грудня після розмови з мамою по телефону на підвищених тонах вона вирішила не йти додому, а направилася з торгівельно-розважального центру до знайомих підлітків, де й ночувала.

Після профілактичної бесіди поліцейські відвезли дівчинку додому і передали батькам.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.