Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 17:41:58

Перше на Чернігівщині – 11-е в Україні – в обласному центрі відкрито інклюзивне відділення "Ощадбанку"

27.12.2016   10:06

26 грудня у Чернігові «Ощадбанк» відкрив нове інклюзивне відділення, пристосоване для обслуговування людей з особливими потребами, мам із немовлятами та велосипедистів.

Безбар’єрність офісу філії, що розташована в будівлі №12 на вулиці Рокоссовського, забезпечується цілим комплексом технічних рішень: пандуси, широкі вхідні двері, спроектований для пересування на візку внутрішній простір, адаптоване за висотою вікно касового обслуговування; тактильна плитка та візуальні маркери, кнопка виклику менеджера, банкомат та інформаційно-платіжний термінал з голосовим управлінням тощо.

«У Чернігові та області це перше відділення з такими зручностями для інвалідів, а всього в Україні їх 15», – повідомив начальник обласного управління Чернігівської філії АТ «Ощадбанк» Сергій Черевик. Усього ж на Чернігівщині нині діє 116 відділень.

Участь у відкритті принципово нового офісу державного банку взяли, зокрема, представники громадських організацій людей з особливими потребами, Чернігівський міський голова та голова обласної державної адміністрації.

Голова ОДА Валерій Куліч зауважив знаковість реалізованого проекту як показника позитивних змін у підходах до обслуговування клієнтів державними банками. Він високо оцінив і задум, і якість його втілення та висловив переконання в тому, що не лише спеціальні, а й усі решта відділень мають бути доступними для всіх громадян.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.