Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 05:16:25

Перше на Чернігівщині – 11-е в Україні – в обласному центрі відкрито інклюзивне відділення "Ощадбанку"

27.12.2016   10:06

26 грудня у Чернігові «Ощадбанк» відкрив нове інклюзивне відділення, пристосоване для обслуговування людей з особливими потребами, мам із немовлятами та велосипедистів.

Безбар’єрність офісу філії, що розташована в будівлі №12 на вулиці Рокоссовського, забезпечується цілим комплексом технічних рішень: пандуси, широкі вхідні двері, спроектований для пересування на візку внутрішній простір, адаптоване за висотою вікно касового обслуговування; тактильна плитка та візуальні маркери, кнопка виклику менеджера, банкомат та інформаційно-платіжний термінал з голосовим управлінням тощо.

«У Чернігові та області це перше відділення з такими зручностями для інвалідів, а всього в Україні їх 15», – повідомив начальник обласного управління Чернігівської філії АТ «Ощадбанк» Сергій Черевик. Усього ж на Чернігівщині нині діє 116 відділень.

Участь у відкритті принципово нового офісу державного банку взяли, зокрема, представники громадських організацій людей з особливими потребами, Чернігівський міський голова та голова обласної державної адміністрації.

Голова ОДА Валерій Куліч зауважив знаковість реалізованого проекту як показника позитивних змін у підходах до обслуговування клієнтів державними банками. Він високо оцінив і задум, і якість його втілення та висловив переконання в тому, що не лише спеціальні, а й усі решта відділень мають бути доступними для всіх громадян.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції 12:30

Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА 12:25

Чернігівська ОДА готова вжити заходів для врегулювання проблемних питань у бізнесовій сфері та сприяти її подальшому розвитку.

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну 12:12

Близько опівночі на вулиці Шевченка один з екіпажів патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Toyota Avensis. Як з’ясувалося, за кермом перебував 22-річний чернігівець.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини