Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 17:04:56

Прокуратура вимагає скасувати рішення, прийняте з порушенням антикорупційного законодавства

27.12.2016   07:48Агенцiя

Прокуратура області звернулася з позовом до суду про скасування рішення сесії селищної ради про надання дозволу дружині депутата цієї ж ради на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,15 га.

Підставою для реалізації прокурором представницьких повноважень стало рішення районного суду, яке набрало законної сили та згідно з яким депутата визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (невиконання обов’язків щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів під час прийняття рішень).

Всупереч вимог закону депутат не повідомив сесію селищної ради про наявність конфлікту інтересів, був присутній на засіданні та спільно з іншими депутатами голосував за прийняття рішення про виготовлення проекту землеустрою за заявою своєї дружини.
Наразі розгляд справи в суді триває.


Довідково: відповідно до ст. 67 Закону України «Про запобігання корупції»  нормативно-правові акти, рішення, видані (прийняті) з порушенням вимог цього закону, підлягають скасуванню органом або посадовою особою, уповноваженою на прийняття чи скасування відповідних актів, рішень, або можуть бути визнані незаконними в судовому порядку за заявою заінтересованої фізичної особи, об’єднання громадян, юридичної особи, прокурора, органу державної влади, зокрема Національного агентства, органу місцевого самоврядування.
 

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.