Грип перевищив епідпоріг, однак ситуація характерна для зимового сезону
Наразі на грип та ГРВІ в області захворіло більше 12 тисяч осіб, з них понад 7 тисяч — діти. Рівень захворюваності вище епідпорогу майже на 11%.
Зокрема дозволений щабель переступили в Бахмацькому, Борзнянському, Городнянському, Ічнянському, Коропському, Корюківському, Куликівському, Менському, Ніжинському, Носівському, Прилуцькому, Семенівському, Сосницькому районах та м.Прилуки, Чернігів. У зазначених районах та містах введено обмежувальні заходи.
Зареєстровано 17 випадків захворювання серед вагітних та 49 — серед медичних працівників.
Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України виявив лише сезонний грип.
— Ситуація звична для даного періоду. Це ще одне підтвердження того, що до початку сезону варто подбати про вакцинацію. Зараз треба обмежити спілкування з людьми із симптомами ГРВІ, дотримуватися стандартних правил гігієни та у разі поганого самопочуття (підвищення температури, ломота в тілі тощо) негайно викликати лікаря, — акцентує головний терапевт Управління охорони здоров’я ОДА Галина Лисенко.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression