Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 06:25:23

Місто на Чернігівщині отримало грант в 5 тисяч євро

26.12.2016   11:40

Кожен житель Городні матиме змогу займатися на сучасному спортивному майданчику.

На кінець року Городнянщина може похвастатися активною проектною роботою, а ще – чотирма грантами, здобутими за останні декілька місяців.

Все почалося з  того, що в серпні тренери благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» проводили навчання з написання грантових проектів для жителів Городнянського району. Після цього фондом був оголошений конкурс грантів, на якомутри проекти від жителів Городні здобули перемогу.

Допомоглипредставникиблагодійного фонду здобутимісту й четвертий грант. Цього року ФондWesternNISEnterpriseFund таосвітня платформа CANactisons проводиликонкурс малих грантів «Активуй свою мрію», наякий надійшло понад 500 проектів з усієї України.

До десяткинайкращих, які отримають грантові п’ять тисяч євро, увійшли і наші земляки –городнянські активісти з проектом «Доступний стадіон для всіх без обмежень».

На отриманий грант в Городні обладнають спортивний стадіон таким чином, щоб на тренажерах могли займатися люди з особливими потребами та учасники бойових дій. Для них заняття спортом є своєрідною реабілітацією. За допомогою онлайн-голосування громада сама вирішить, які саме тренажери необхідно встановити.

Спеціаліст по залученню інвестицій Городнянської міської ради, координатор проекту Тимофій Єфіменко, розповів про свій шлях до грантової перемоги.

«Про цей конкурс я дізнався зі сторінки «Майбутнє Чернігівщини» у Facebook.Я прочитав умови: хто може брати участь, які винагороди обіцяють. Так і вирішив подати проект. Пізніше я зв’язався з представницею благодійного фонду«Майбутнє Чернігівщини» в Городні Тетяною Віталіївною, бо знав, що вона допомагає в проектній роботі. Разом ми відкоригувалипроектну заявку: заповнили аплікаційну форму і склали бюджет», - зазначив пан Тимофій.

Фонд Western NIS Enterprise фінансує тільки 75 % вартості проекту, розповіла представниця фонду «Майбутнє Чернігівщини» Тетяна Висоцька, праця якої допомогла землякам здобути таке бажане фінансування. Отриманого гранту, за її словами, вистачить на придбання тренажерів. Міська рада внесе решту коштів та обладнає територію стадіону за власний рахунок.

«У конкурсі, що проводився раніше в Городні, місцева влада участі не брала. Але одне із наших завдань – інформувати місцевих активістів про грантові конкурси, що організовуютьукраїнські та міжнародні донорські організації, а також наш фонд. Щотижня електронною поштою інформуємо про ці конкурси. Ми завжди допомагаємо в проектній роботі.Так було і цього разу. Міська рада використала можливість залучити грантові кошти і приємно, що ми в цьому посприяли», - поділиласяТетяна Висоцька.

Реалізуватимуть проект в Городніу першому півріччі 2017 року. Але вже зараз можна сказати, що ця перемога – гідний приклад того, як можна та треба здобувати кошти на покращення свого рідного міста.Для цього не обов’язково сперечатись про велику політику або реформи чи чекати подарунків в період передвиборчих компаній. Потрібно просто шукати шляхи вдосконалити свій маленький світ, навіть якщо це невелике містечко, селище чи село.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.