За позовом прокурора суд визнав недійсним договір оренди 9 га землі із розташованим на ній об’єктом водного фонду
Органи прокуратури принципово реагують на порушення вимог законодавства при використанні земельних ділянок водного фонду та вживають заходи до відновлення порушених інтересів держави.
Ретельним опрацюванням технічної документації із землеустрою, яка розроблялася при передачі в оренду фізичній особі 9 га земельної ділянки на території Срібнянського району з розташованим на ній об’єктом водного фонду – ставком, встановлено порушення вимог Закону України «Про оцінку землі».
Зокрема, при укладенні договору оренди строком на 49 років не проведено нормативно грошову оцінку земельної ділянки, що призвело до щорічного недоотримання місцевим бюджетом близько 5 тис грн на рік.
На усунення порушень Прилуцька місцева прокуратура звернулася з позовом до господарського суду області про визнання вказаного договору недійсним, який задоволено.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.