Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 14:15:14

Поліція застерігає: з наближенням свят активізувалися шахраї

23.12.2016   10:32Агенцiя

Поліція Чернігівщини закликає громадян проявляти пильність до несподіваних гостей з різних установ, ким би вони не представлялися, та обов’язково перевіряти у візитерів документи.

Так, 21 грудня до поліції звернулася мешканка Менського району і повідомила, що до її будинку зайшла невідома жінка, яка представилася працівником селищної ради. Під приводом обміну грошей вона викрала у господині близько 20 тисяч гривень, які заявниця залишила без нагляду в одній з кімнат. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «крадіжка».

Того ж дня в Чернігові шахраї обдурили пенсіонерку. Шахрай під приводом надання акцій та виграшу побутової техніки заволодів 2 тисячами доларів США, котрі заявниця власноруч передала невідомому біля під'їзду свого будинку за місцем мешкання. Оперативники вилучили з місця події рекламні проспекти одного з банків та обгорнутий стрічкою конверт з написом "Акція".

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) - 1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини