Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 12:08:19

Чернігівський онкологічний диспансер до Дня Святого Миколая отримав подарунки від депутатів обласної ради

22.12.2016   13:31Агенцiя

Чернігівський обласний онкологічний диспансер останнім часом значно зміцнив свою матеріально-технічну базу.

Як повідомив головний лікар медичного закладу Валерій Зуб, це стало можливим завдяки матеріальній підтримці депутатів нашої області, за що він висловлює особисту подяку кожному, хто опікується проблемами онкохворих.

Серед тих, хто не залишився осторонь потреб диспансеру, голова обласної Ігор Вдовенко та його заступники Валентин Мельничук та Арсен Дідур, депутати обласної ради: Олег Авер’янов, Сергій Варнавський, Олександр Демченко, Наталія Дроненко, Дмитро Іванов, Василь Нестерук, Віктор Труш, Олена Шинкаренко, Микола Шматок.

Загальна сума надходжень склала 107 300 грн. Завдяки цим коштам для потреб онкодиспансеру в реанімаційне відділення придбані сучасні монітори пацієнта. Це спеціалізовані пристрої, які надають можливість контролювати не лише здоров’я, а й різні аспекти діяльності хворого.

Високоякісний монітор пацієнта дозволяє безперервно стежити за дихальними і серцево-судинними показниками, а також проводити вимірювання температури тіла, робити швидку ЕКГ і безліч інших процедур.

Серед новинок – і сучасний апарат для електрофорезу білків для клінічної лабораторії. До речі, лабораторний апарат такого класу на сьогодні єдиний в області.

Останні новини Чернігівщини

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.

Що таке ГІС? І яке відношення ця абревіатура має до роботи органів державної виконавчої влади?

Що таке ГІС? І яке відношення ця абревіатура має до роботи органів державної виконавчої влади? 11:01

Про ці та інші питання йшлося під час дистанційного навчання «Застосування геоінформаційних систем в роботі органів державної влади».

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету 10:44

2 червня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.