Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:10:31

Онкохворому хлопчику Іванку Людвику допомогають медичні бібліотекарі та стоматологи

21.12.2016   13:30Агенцiя

Грудень теж милосердний до онкохворих діток. Одинадцятий місяц поспіль медики області збирають кошти для онкохворого хлопчика Іванка Людвика.

Трирічне маля має страшне захворювання – 4-у стадію онкології.

Дитині видалили нирку, втім кожен, хто опікується станом малечі, не втрачає надію на порятунок.

Саме тому білий паперовий журавель – символ благодійної акції «Крила надії» – відвідує кожен медичний заклад області і кличе про допомогу.

Цього разу свою частку в спільну справу зробили колективи Чернігівської обласної науково-медичної бібліотеки та Чернігівської обласної стоматологічної поліклініки.

Як зазначила від імені медичної спільноти керівник медичної бібліотеки Надія Яременко, кожен, хто приєднався до акції, відчув і розділив той біль, який випав на долю цієї багатодітної родини.

Щораз географія благодійної допомоги зростає. Батьки дитини безмежно вдячні обласному онкологічному диспансеру, обласній лікарні, диспансерам – кардіологічному; протитуберкульозному; шкірно-венерологічному, станції переливання крові, психоневрологічній лікарні, Центрам – екстреної медицини та медицини катастроф; радіаційного захисту та оздоровлення населення; інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя; Чернігівській обласній науково-медичній бібліотеці та Чернігівській обласній стоматологічній поліклініці.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.