Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:58:26

В Чернігові на будівлю напівзруйнованого будинку накладено арешт

21.12.2016   13:14

Для проведення об’єктивної будівельно-технічної експертизи будівлі колишнього гуртожитку по вул. Попудренка за поданням слідчого поліції Чернігівської області та погодженням з обласною прокуратурою, Новозаводський районний суд м.Чернігова наклав арешт на вищезазначену будівлю.

В ході досудового розслідування кримінального провадження, відкритого, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 270-1 КК України (умисне знищення або пошкодження об'єктів житлово-комунального господарства, якщо воно спричинило майнову шкоду в особливо великому розмірі або загибель людини чи інші тяжкі наслідки) виникла необхідність проведення будівельно-технічної експертизи напівзруйнованої споруди житлового будинку в Чернігові по вул. Попудренка, 16.
 
Експерти повинні відповісти на ряд запитань, у тому числі і технічного стану будівлі після обвалу. Вціліла частина будинку може пролити світло на відомості про підстави, умови та причини обвалу, встановлення яких має суттєве значення для досудового розслідування. А тому будь-які подальші зміни конструкції вказаної вище будівлі можуть негативно вплинути на встановлення істини у кримінальному провадженні.

В зв’язку з цим, слідчим слідчого управління поліції Чернігівщини було прийняте рішення про накладення на будівлю арешту. Це передбачає заборону її відчуження та розпорядження будь-яким чином, що може привезти до змін в конструкції або її руйнування. Клопотання слідчого підтримав процесуальний керівник - прокурор відділу прокуратури Чернігівської області.

В результаті суд прийняв рішення про накладення арешту на споруду колишнього гуртожитку по вулиці Попудренка, №16 в м. Чернігові, який знаходиться у власності Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Кіберполіцейські викрили зловмисника, який оформив кредит на ім’я пограбованої жінки

Кіберполіцейські викрили зловмисника, який оформив кредит на ім’я пограбованої жінки 07:50

До Славутицького відділення поліції ГУНП в Київській області надійшло повідомлення, що невідомий чоловік вдарив жінку по голові та вирвав у неї сумочку з грошима та документами.

Фахівці ДСНС продовжують перевірки стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей

Фахівці ДСНС продовжують перевірки стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей 07:46

На Чернігівщині фахівцями підрозділів Управління ДСНС в області проводяться позапланові перевірки стану дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей.

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні 07:41

Людина, розумна людина, завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною.

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини