Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 03:23:27

Школярі зі святковим концертом та смаколиками відвідали військовослужбовців-учасників АТО, які проходять лікування в 407 військовому госпіталі

21.12.2016   08:24Агенцiя

До 407-го військового госпіталю, що в Чернігові, завітали волонтери міста, вчителі, учні молодших класів ЗОШ № 25 та батьки дітей.

Організаторами акції виступили «Жіноча волонтерська сотня Чернігова» та Північний міжрегіональний сектор Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Гості привітали військовослужбовців-учасників АТО, які проходять в госпіталі лікування, з Новорічними святами, побажали найскорішого одужання та передали смаколики: печиво, цукерки, фрукти і соки.

А дітки подарували воїнам свої малюнки, листи, новорічні сувеніри, а також святковий настрій, влаштувавши невеличкий концерт. Малюки декламували вірші, співали пісень, розповідали гуморески. Разом з ними виступили і їхні батьки.

Від імені педагогів, учнів та батьків, до воїнів звернулася директор школи №25 Наталія Кириленко:
– Дорогі наші захисники! Напередодні Новорічних та Різдвяних свят ми від всього серця бажаємо вам найскорішого одужання, міцного козацького здоров’я, щастя та успіхів у всьому! Ми віримо в вас, вашу мужність, надійність та патріотизм!


Підполковник Олександр Парій

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини