Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 08:06:36

Фонду соціального захисту інвалідів — 25 років

21.12.2016   08:13Агенцiя

Історія Фонду соціального захисту інвалідів налічує 25 років. У його обласному відділенні на Чернігівщині сьогодні працює п’ятнадцятеро людей.

У числі добрих справ обласного відділення Фонду – реалізація спільно з центрами зайнятості, органами соціального захисту населення, громадськими організаціями, працедавцями та МСЕК Проекту Програми розвитку ООН «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості».

Крім того, проблему працевлаштування осіб з інвалідністю вирішують за рахунок цільових коштів Фонду, які спрямовуються на створення нових та збереження вже існуючих робочих місць на підприємствах, засновниками яких є громадські організації інвалідів.

За поданням Національного комітету спорту інвалідів України з Фонду виділяються кошти на проведення таборів активної фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів у Західному реабілітаційно-спортивному центрі. Тільки цього року спортивну реабілітацію там пройшли 38 мешканців області з вадами слуху і зору, ураженнями опорно-рухового апарату, наслідками дитячого церебрального паралічу, вадами фізичного і розумового розвитку.

Результатом такої роботи став успішний виступ збірної України на XV літніх Параолімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Серед цьогорічних тріумфаторів — прилучанин Олег Лень, гравець параолімпійської збірної України з футболу, яка здобула золото Параолімпіади.

Сьогодні в області перебуває на обліку в органах соцзахисту понад чотири з половиною тисячі інвалідів-візочників. Для допомоги таким людям було створено громадську організацію «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації інвалідів з вадами фізичного розвитку «Інтеграція» та за кошти Фонду придбано ортопедичні пристрої – тренажери, які використовуються для відновлення рухів ніг та рук.

За фінансового сприяння обласного відділення Фонду поповнюється матеріально-технічна база чотирьох центрів реабілітації дітей-інвалідів: обласного Центру соціальної реабілітації, міських центрів у Прилуках та Ніжині, районного у смт Козелець, де щорічно проходять реабілітацію близько тисячі дітей.

Позитивні напрацювання відділення має і у співробітництві з вищими навчальними закладами. Тільки за 2016 рік фінансову допомогу на навчання отримали 10 людей з інвалідністю. Сьогодні відділення Фонду акцентує свою увагу на фінансування витрат на навчання таких людей з сільської місцевості.

Фонд соціального захисту інвалідів та його відділення у Чернігівській області і у подальшому всі свої зусилля спрямовуватимуть на заходи соціальної та фізичної реабілітації людей з інвалідністю.

Останні новини Чернігівщини

Кіберполіцейські викрили зловмисника, який оформив кредит на ім’я пограбованої жінки

Кіберполіцейські викрили зловмисника, який оформив кредит на ім’я пограбованої жінки 07:50

До Славутицького відділення поліції ГУНП в Київській області надійшло повідомлення, що невідомий чоловік вдарив жінку по голові та вирвав у неї сумочку з грошима та документами.

Фахівці ДСНС продовжують перевірки стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей

Фахівці ДСНС продовжують перевірки стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей 07:46

На Чернігівщині фахівцями підрозділів Управління ДСНС в області проводяться позапланові перевірки стану дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей.

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні 07:41

Людина, розумна людина, завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною.

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини