Чернігівська митниця ДФС збільшує обсяги митних оформлень
За статистичними даними Чернігівської митниці ДФС у січні-листопаді зовнішньоекономічну діяльність у регіоні здійснювало 852 суб’єкта, з яких 515 перебувають на обліку в митниці, а 337 – з інших регіонів. У порівнянні з минулим роком їх кількість зросла на 5 відсотків.
Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій проведених у зоні діяльності митниці (за фактурною вартістю товарів) складає 28 млрд. гривень. При цьому експортовано товарів на суму 7,5 млрд. грн. та імпортовано на 20,5 млрд. гривень.
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг операцій збільшився: за вартісними показниками на 32 відсотки та за ваговими - на 18 відсотків.
У поточному році митницею оформлено 50 453 митних декларацій, з яких 14 556 - у режимі експорту та 21 937 - імпорту. Відповідно до минулого року кількість експортних декларацій зросла на 4 відс., імпортних – на 8.
Через митний кордон протягом 11 місяців прослідувало 2,6 млн. громадян, 681 тис. транспортних засобів та 3 549 тис. тонн вантажів.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.