Прокуратурою в суді апеляційної інстанції доведено безпідставність рішення суду
Прокуратурою в суді апеляційної інстанції доведено безпідставність рішення суду про зупинення провадження у справі щодо припинення права користування товариством 360 га землі.
Питання дотримання земельного законодавства перебуває на постійному контролі органів прокуратури області.
Водночас безпідставне перешкоджання в поновленні прав держави у сфері земельних відносин допускаються не лише суб’єктами господарювання, а й судами.
У вересні 2016 року прокуратура області звернулася до суду в інтересах Чернігівської облдержадміністрації із позовом про припинення права рибогосподарському товариству на постійне користування земельною ділянкою площею понад 360 га.
З метою затягування розгляду справи в суді відповідач також звернувся із позовною заявою про визнання права власності на частку в державному майні (гідротехнічні споруди), яке знаходиться на спірній земельній ділянці.
Вказана обставина стала підставою для зупинення провадження господарським судом Чернігівської області у справі за позовом прокурора.
Принципово та послідовно відстоюючи правову позицію прокуратурою області ухвалу суду про зупинення провадження по справі, у зв'язку із розглядом взаємопов’язаної, оскаржено в апеляційному порядку.
Враховуючи беззаперечність доводів апеляційної скарги Київським апеляційним господарським судом підтримано вимоги прокурора щодо безпідставного зупинення провадження у справі, незаконну ухвалу 05.12.2016 скасовано, а справу направлено для розгляду до суду першої інстанції.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.