Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 13:56:21

Направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом самовільного зайняття 63 га землі в зоні особливого режиму використання

15.12.2016   07:39

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом самовільного зайняття земельної ділянки в зоні особливого режиму використання (ч. 2 ст. 197 -1 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що місцевий житель за відсутності дозвільних документів з травня 2015 року самовільно захопив  понад 63 га земель оборони – частину ґрунтової злітно-посадкової смуги аеродрому «Прилуки» військової частини, розташованої в м. Прилуки.

Земельну ділянку зловмисник використовував для вирощування сільськогосподарських культур. Внаслідок таких дій державі завдано шкоду в розмірі понад 1 млн грн.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні, в порядку ст. 291 КПК України, направлено до Прилуцького міськрайонного суду для розгляду по суті.

Санкція ч. 2 ст. 197-1 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 2 до 4 років або позбавлення волі на строк до 2 років.

Останні новини Чернігівщини

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46

У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.

У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися

У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33

У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.

Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20

Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини