Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 11:28:41

Поліцейські оперативно затримали серійного грабіжника, який для скоєння злочинів спеціально приїхав з Вінниччини

14.12.2016   15:41

Відчутне сприяння патрульним поліцейським Чернігова надали двоє підлітків, які помітили злочинця, «вели» його і вчасно повідомили правоохоронцям.

До поліції надійшла інформація про пограбування жінки на вулиці Толстого в Чернігові. Зловмисник зламав потерпілій ніс та щелепу, після чого відібрав у неї сумку з грошима та особистими речами. В місті одразу було введено в дію оперативний план «Спіраль».
Патрульний екіпаж, який прибув на місце злочину, змушений був везти жертву пограбування до медичного закладу, оскільки «швидка» обіцяла прибути не так оперативно, як хотілося б.

Інший екіпаж патрульної поліції отримав прикмети грабіжника і почав ретельно прочісувати район в пошуках нападника. В тому районі поліцейські побачили двох підлітків, які вигулювали пса, і спитали, чи не бачили вони молодика в темно-синій курточці з коричневою жіночою сумкою в руках.

Хлопці нікого не бачили, але зголосилися допомогти правоохоронцям і одразу ж повідомити патрульним, якщо підозрюваний з’явиться в їх кварталі.

Коли патрульні розшукували нападника, надійшла інформація ще про одне пограбування. Негідник знову напав на жінку і вирвав у неї сумку.
Через деякий час підлітки побачили схожого за описом чоловіка і почали його супроводжувати. Коли молодик із сумкою пішов у закоулок, щоб випатрати сумку, хлопці зателефонували поліцейським.

Прибулі на місце патрульні почали спілкуватися із підозрілим молодиком і попросили того пред’явити документи. Зловмисник поводив себе досить спокійно, доки напарниця поліцейського не побачила у снігу жіночу сумку та розкидані речі.

Грабіжник спробував утекти, але відмінна фізична підготовка патрульних та другий наряд, який прибув на допомогу колегам, не лишила зловмиснику жодного шансу.

Перевіривши чолов’ягу по базі, поліцейські з’ясували, що раніше судимий житель Вінницької області не тільки скоїв два пограбування у Чернігові, а й перебуває в розшуку у Вінницькій та Одеській областях за підозрою в скоєнні серії пограбувань та розбоїв.

Інформація про подію внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб) - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.

Підозрюваний у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення. В порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України він затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини