Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:56:00

Конкурс "Жінка року" у Чернігові

12.12.2016   10:58Агенцiя

9 грудня в Міському палаці культури відбувся святковий вечір з нагоди проведення конкурсу «Жінка року - 2016 » в місті Чернігові.

Конкурс у місті проводиться традиційно з 1998 року. Незмінними організаторами конкурсу 19 років поспіль є управління  у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, управління культури та туризму міської ради, громадська організація «Спілка жінок м. Чернігова».

 За ці роки162 жінки м. Чернігова стали  лауреатами конкурсу «Жінка року»: лікарі та вчителі, підприємці та вчені, фінансисти, журналісти, митці, держслужбовці та громадські діячки, ветерани Великої Вітчизняної війни. Всі вони  – інтелектуали, професіонали високого рівня, активні  учасники  громадських організацій, гарні господині та турботливі матері.

Серед них тридцять три жінки нагороджені орденами та медалями, з  них 10 – орденом княгині Ольги, 27 - носять почесні звання «Заслужених працівників» різних галузей народного господарства, 15 мають наукові звання, 10 є членами Національних спілок журналістів, художників, архітекторів. Всі жінки нагороджені Почесними Грамотами різних рівнів Державної влади та міської ради.

Лауреатами конкурсу “Жінка року – 2016” міста Чернігова стали:

Бабкіна Наталія Володимирівна – заступник головного лікаря з медичних питань комунального профілактичного закладу «Чернігівська міська лікарня №3 »Чернігівської міської ради;          

Гусак  Регіна Вікторівна -  директор  комунального закладу  «Чернігівський навчально- реабілітаційний центр №2» управління освіти Чернігівської міської ради,   голова Правління «Міський молодіжний центр «Жменя», депутат  Чернігівської міської ради;     

Жданова Юлія Юріївна, керівник студії дитячого розвитку та англійської мови «РозУмка»;

Камишна Світлана Антонівна – вчитель – методист вищої категорії комунального закладу «Чернігівський навчально- реабілітаційний центр  №1» управління освіти Чернігівської міської ради;

Костриця Олена Григорівна– завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи;

Коцюбинська Наталія Михайлівна- заступник директора з наукової роботи Чернігівського літературно – меморіального  музею – заповідника Михайла Коцюбинського;

Мажуга Катерина Олександрівна -  професійний художник, дизайнер навколишнього  середовища;

Резуха Інна Миколаївна – власниця Агенції нерухомості «Приват Ріелт», волонтер «Єдиного волонтерського центру», нагороджена орденом Княгині Ольги IIIступеня.

Жінок на святі привітав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Лауреатам конкурсу "Жінка року - 2016” вручені Дипломи, символи конкурсу, подарунки та квіти.

Привітати лауреаток прийшли також рідні, друзі та співробітники. Окрім подарунків кожній жінці року презентували пісенні та танцювальні виступи. До уваги присутніх представлена виставка робіт народних майстринь - членів Ліги ділових і професійних жінок України.

Останні новини Чернігівщини

Минулого року на Чернігівщині легалізовано більше 6,5 тисячі працівників

Минулого року на Чернігівщині легалізовано більше 6,5 тисячі працівників 09:51

Спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та обласної робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення відбулося 27 лютого в Чернігівській ОДА.

Під страхом суспільно корисних робіт мешканець Новгород-Сіверського району сплатив 23 тисячі боргу по аліментах

Під страхом суспільно корисних робіт мешканець Новгород-Сіверського району сплатив 23 тисячі боргу по аліментах 09:40

Після розлучення обов’язки щодо виховання та розвитку дитини більшою мірою виконуються тим з подружжя, з яким чадо проживає. Деякі батьки, користуючись фізичною прірвою з малечою, ігнорують та байдуже ставляться до їхнього життя.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:36

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 лютого до 8:00 28 лютого 2020 року.

Нарада з комісарами

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.