Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 10:58:39

Звернення громадян – знак довіри

12.12.2016   08:01Агенцiя

Впродовж січня-листопада поточного року до органів ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 190 індивідуальних письмових звернень та 8 колективних від 57-ми громадян.

руки

руки

Щодо статі авторів, то від чоловіків надійшло 115 звернень, а від жінок - 91.

Серед пільгових категорій громадян право на звернення реалізували -  учасник бойових дій та інвалід ІІІ групи.
 
За результатами розгляду: надано роз’яснення на 177 звернень, вирішено позитивно – 6, направлено за належністю – 6, на стадії розгляду перебуває 8 звернень.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення, керівниками податкових інспекцій та Головного управління ДФС області проведено 196 особистих прийомів громадян, з них 52 виїзних.
 
Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.

Останні новини Чернігівщини

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.

Петро Порошенко заявив про політично вмотивовані переслідування

Петро Порошенко заявив про політично вмотивовані переслідування 10:08

Петро Порошенко прибуде у п’ятницю на допит у ДБР – попри те, що справи проти нього політично вмотивовані, а рішення Печерського суду ухвалені із порушенням закону.

Народні депутати від Чернігівщини презентували в обласній раді законопроєкт з держпідтримки малонаселених територій України

Народні депутати від Чернігівщини презентували в обласній раді законопроєкт з держпідтримки малонаселених територій України 09:55

27 лютого парламентарі від Сіверського краю Антон Поляков та Валерій Зуб представили згаданий проєкт на конференції «Перспективи розвитку Чернігівщини», що відбулася в конференц-залі будинку засідань обласної ради.